ZSZ Radlin

Projekt „Młode kadry naszą przyszłością”

Zasadnicza Szkoła Zawodowa w Radlinie ogłasza nabór do projektu „Młode kadry naszą przyszłością”.
Celem projektu jest poprawa jakości edukacji w szkołach i placówkach prowadzących kształcenie zawodowe we współpracy z otoczeniem, w szczególności z pracodawcami, poprzez: podnoszenie umiejętności oraz uzyskiwanie kwalifikacji zawodowych przez uczniów i wzmacnianie ich zdolności do zatrudnienia, rozwój współpracy szkół lub placówek prowadzących kształcenie zawodowe z ich otoczeniem społeczno-gospodarczym oraz rozwój doradztwa edukacyjno - zawodowego.
W terminie 22.09.2016 r. – 07.10.2016 r. odbędzie się rekrutacja uczniów do powyższego Projektu.
Okres realizacji został określony na lata szkolne: 2016/2017, 2017/2018 i 2018/2019.
Warunkiem ubiegania się o udział w Projekcie, jest złożenie przez ucznia w terminie rekrutacji, w sekretariacie szkoły poniższych dokumentów: Proszę również zapoznać się z regulaminem Projektu.

Jak zalogować się do dziennika
Zamieszczamy poniżej linki do fimów instrukatażowych opisujących procedurę zakładania kont i logowania się do e-dziennika: Uwaga!!! Do e-dziennika proszę logować się z wykorzystaniem strony szkoły. Zakładka e-dziennik jest w menu górnym strony szkoły.

Rozpoczęcie roku szkolnego
Uwaga uczniowie!

Rozpoczęcie roku szkolnego dla uczniów klas I, II i III odbędzie się 1 września 2016r o godz. 9.00.

WYPRAWKA SZKOLNA 2016/2017
UWAGA RODZICE!!!
DOFINANSOWANIE ZAKUPU PODRĘCZNIKÓW WYPRAWKA SZKOLNA 2016/2017

W załącznikach umieszczona jest szczegółowa informacja dotyczącza dofinansowania zakupu podręczników - wyprawaka szkona 2016/2017

Informacja dla rodziców

ROZPORZĄDZENIE RADY MINISTRÓW
z dnia 5 lipca 2016 r.w sprawie szczegółowych warunków udzielania pomocy finansowej uczniom na zakup podręczników i materiałów edukacyjnych

Kwalifikacyjne Kursy Zawodowe

Zapraszamy na Kwalifikacyjne Kursy Zawodowe (KKZ)

• M.17  -montaż i obsługa maszyn i urządzeń
  • M.19 – użytkowanie obrabiarek skrawających
  • M.20 – Wykonanie i naprawa elementów maszyn.

W ramach KKZ można dodatkowo uzyskać uprawnienia spawacza MAG.

Warunkiem przystąpienia jest ukończone 18 lat.

Zajęcia odbywają się w systemie zaocznym.

„Młody DESIGNER 2016”
10 czerwca 2016 r. zakończył się konkurs dla gimnazjalistów organizowany przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Sejmu Śląskiego w Radlinie. Konkurs o nazwie „młody DESIGNER 2016” skierowany był do pasjonatów motoryzacji, którzy już w niedługim czasie wybiorą szkołę, w której będą zdobywali podstawy wiedzy zawodowej.Okazję do wyrażenia swoich artystycznych odczuć oraz zamiłowania do techniki wykorzystało wielu młodych konstruktorów i artystów powiatu wodzisławskiego .
Zainteresowanie konkursem było ogromne. Napłynęło ponad 50 ciekawych prac wykonanych zgodnie z wytycznymi regulaminu. Jury konkursu postanowiło przyznać oprócz miejsc na „pudle” również wyróżnienia.
Konkurs wygrali gimnazjaliści z Gołkowic, którzy zajęli czołowe miejsca.

Organizatorem konkursu była Pani Agnieszka Bandura.
altaltaltalt

Akcja krwiodawstwa w naszej szkole !!!
Twoja krew może być szansą na nowe życie. Otwórz serce i oddaj krew 14 czerwca w naszej szkole. Zapraszamy uczniów pełnoletnich, członków rodzin i znajomych do zaangażowania się w tę szlachetną inicjatywę. Akcja będzie odbywać się w godzinach od 9 00 do 11 30.

<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Page 1 of 38